Lovy

Organizace a zprostředkování loveckých cest, destinace po celém světě

Chystáte se na loveckou cestu?

NABÍZÍME VÁM ŠIROKOU ŠKÁLU VÝBĚRU Z LOVECKÝCH DESTINACÍ OD EVROPY, PŘES AFRIKU AŽ  PO SEVERSKÉ ZEMĚ!

NABÍZÍME LOVY V RUSKÉ FEDERACI (lovy v Rusku), LOVY V ZEMÍCH CENTRÁLNÍ ASIE (lov v Kazachstánu, lov v Kyrgyzstánu, lov v Tádžikistánu, lov v Ázerbaidžánu...), LOVY V KANADĚ a  GRONSKU, LOVY NA NOVÉM ZÉLANDU, LOVY V AUSTRÁLII, LOVY V JIŽNÍ AFRICE. Jsme schopni zajistit a zorganizovat vaši loveckou cestu i v evropských zemích.

NAŠÍ DOMÉNOU JE RUSKO A JEHO BÝVALÉ SATELITY.  13 LET LOVÍME V TĚCHTO LOVECKY VELMI ATRAKTIVNÍCH ZEMÍCH A NAŠI PARTNEŘI PATŘÍ MEZI ABSOLUTNÍ ŠPIČKU VE SVÉ ZEMI.

NABÍZÍME ZPROSTŘEDKOVÁNÍ  KOMPLETNÍHO   SERVISU   od letenky po zajištění závěrečné preparace trofeje. Zajistíme přepravu vašich trofejí do České republiky, případně dokterékoliv jiné země. Vyřídíme za vás veškeré celní formality a formality související s vlastním dovozem trofejí do země určení.

Vzhledem k tomu, že v nabízených destinacích jsme sami lovili, PREFERUJEME OSOBNÍ JEDNÁNÍ S KLIENTEM, kdy na schůzce můžeme zodpovědět veškeré jeho dotazy a přiblížit mu místní podmínky i samotný způsob lovu.

Nabízíme i komunikaci přes sociální sítě a email.

Vyřízení dovozního CITES považujeme za samozřejmou součást servisu. 

Po celém světě spolupracujeme s prověřenými a seriozními partnery.

POKUD MÁTE JINOU PŘEDSTAVU O LOVU A VAŠÍ LOVECKÉ CESTĚ NEŽ JE UVEDENO V NABÍDKÁCH, NEBO JSTE V NABÍDKÁCH NENAŠLI OPOVĚĎ NA SVÉ OTÁZKY -  NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, JSME PŘIPRAVENI PRUŽNĚ REAGOVAT NA VŠECHNY VAŠE POŽADAVKY

PODROBNÉ NABÍDKY NA VYŽÁDÁNÍ  - iva.francova@email.cz

Nabídka  platná pro loveckou sezonu  2015/2016